Црн петок Xiaomi: искористете ги овие неверојатни понуди

Малку F3 5G

Црниот петок е најдобро време од годината да направиме какво било купување на технолошки производи бидејќи тоа ни овозможува да заштедиме многу пари, доколку добро ги искористиме понудите. Доколку сакате да ги искористите понудите на Black Friday, сигурно нема да можете да ги пропуштите понудите на Xiaomi што ви го прикажуваме подолу:

Сите производи што ви ги прикажуваме во оваа статија се испорачуваат од Шпанија, па за само неколку дена ќе можеме да уживаме во нив.

Мојот PAD 5 од 308,99 евра

Мојата подлога

Xiaomi MiPAD 5 е еден од таблетите со најдобра вредност за парите моментално достапни на пазарот. Внатре е процесорот Кученце 860 од Qualcomm, заедно со батерија од 8270 mAh и a 2Hz 120K дисплеј што ќе ни понуди флуидност каква што досега не сме виделе од таблет заедно со 4-те звучници што ги вклучува.

Mi PAD 5 е достапен во две верзии:

  • 6 GB RAM и 128 GB складирање по 308,99 евра
  • 6 GB RAM и 256 GB складирање по 352,99 евра

Ако сакате искористете ја оваа понуда и купете го Mi PAD 5 со овој фантастичен попуст, можете да го направите тоа преку овој линк и користење на купон AEBF43.

Малиот Ф3 од 233,49 евра

Малку F3 5G

Poco F3 5G е еден од мобилните телефони со најдобра вредност за парите што ги имаме на располагање. Внатре е процесорот Кученце 870 од Qualcomm, процесор кој исто така вклучува a 5G чип и е достапен во верзии од 6 и 8 GB RAM.

Екран, тип AMOLED, ни нуди а 120 Hz стапка на освежување и вклучува два звучници компатибилни со Dolby Atmos.

  • Цената на Poco F3 5G со 6 GB RAM и 128 GB складирање е 233.49 евра.
  • Цената на Poco F3 5G со GB RAM меморија 8 y 256 GB складирање е 251.99 евра. 

Можете купете го Poco F3 5G преку овој линк со купон AEBF43.

Redmi 9A за 70,59 евра

Redmi 9A

Ако ви недостига буџет или не сакате да потрошите многу пари Во нов паметен телефон, интересна опција за разгледување е Redmi 9A, паметен телефон со 2 GB RAM и 32 GB простор Има екран од 6,53 инчи и батерија од 5.000 mAh.

Можете да ја искористите оваа понуда и купете го Redmi 9A за 70,59 евра преку овој линк со купон BFZBANX9.

Мојот прочистувач на воздух за 80,99 евра

Мојот прочистувач на воздух

Ако сакате исчистете ги нечистотиите, поленот, вирусите и бактериите од воздухот во вашиот дом, Најдоброто решение за квалитет и цена се наоѓа во прочистувачот Mi Air. Овој прочистувач вклучува филтер со висока ефикасност кој обезбедува 5330 литри прочистен воздух во минута со ефикасност на покривање до 102 m2/h.

Покрај тоа, тој е компатибилен со асистентот на Google и асистентот Alexa. Да се ​​купи на Мојот прочистувач на воздух можете да го направите преку овој линк за само 80,99 евра и користење на предложениот купон во Aliexpress.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Блог на Actualidad
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.