Rikuperoni Google Authenticator

Si të rikuperoni Google Authenticator

E ke humbur aksesin te Google Authenticator? Atëherë duhet të dini se si ta rikuperoni Google Authenticator lehtë dhe në mënyrë të sigurt. Këtu janë çelësat.

bllokojnë faqet e internetit

Si të bllokoni faqet e internetit

Këto janë metodat e ndryshme që ekzistojnë për të bllokuar faqet në internet dhe për t'i mbajtur pajisjet tona gjithmonë të sigurta.

udhëtar

Çfarë është Waylet?

Zbuloni se si funksionon Waylet, aplikacioni falas Repsol që na lejon të grumbullojmë pikë kur mbushim karburant

Kam WiFi por jo internet2

Kam WiFi por nuk kam internet

Këto janë disa shkaqe dhe zgjidhje të mundshme kur kam WiFi por nuk kam internet, si në celularin, tabletin apo kompjuterin tuaj.

kunja e çelësit

Kodi PIN: si ta kërkoni atë

Në këtë postim ne shpjegojmë saktësisht se çfarë është Kodi PIN, si kërkohet dhe pse është interesante ta kesh atë.

luani 3d google search google kafshe 3d

Si të shihni kafshë 3D në Google

Dëshironi të bëni një foto pranë një luani të sigurt dhe pa dalë nga shtëpia juaj? Shikoni veçorinë e re 3D të kafshëve të Google!

si të gjeni celularin e fikur

Si të gjeni një celular të fikur

Si të gjeni një celular të fikur. Këshilla dhe truke për të parandaluar humbjen e të dhënave nga celulari juaj dhe për ta lokalizuar atë edhe nëse është i fikur

Ndrysho foton bardh e zi në ngjyrë

Ndrysho foton bardh e zi në ngjyrë

Dëshironi t'i jepni jetë të re fotove tuaja të vjetra bardh e zi? Ndryshoni ato në ngjyrë! Mësoni si të ndryshoni një foto bardh e zi në ngjyrë.

Mënyrat e pagesës në AliExpress

Mënyrat e pagesës në AliExpress

A e dini se ka forma të ndryshme pagese në AliExpress? Ne do t'ju ofrojmë listën e plotë të të gjitha alternativave të disponueshme

Kontaktet e Gmail nga një kompjuter

Si të ruani kontaktet në Gmail

A i humbni kontaktet tuaja në Gmail? Nuk dini si t'i ruani ato? Ne ju lëmë një udhëzues të vogël për të ruajtur kontaktet në Gmail

si të hiqni bllokimin e modelit

Si të hiqni modelin e shkyçjes

Mënyra të ndryshme për të hequr modelin e shkyçjes në Android dhe gjithashtu në pajisjet iPhone për të rikuperuar celularin.

Si të dërgoni një SMS anonime?

Si të dërgoni një SMS anonime

Jeni duke kërkuar se si të dërgoni një mesazh pa zbuluar identitetin tuaj? Zbuloni metodat më të mira për të dërguar një SMS anonime falas për të bërë shaka.

kërkues

Çfarë janë Cilësimet e Google Ads

Në këtë postim do të analizojmë se çfarë janë Cilësimet e Reklamave: funksionimi, shtrirja dhe dobia e tij. Gjithçka që një përdorues i Google duhet të dijë.

flamuri

Flamuri, Fjala e flamujve

Ndër variantet e shumta të lojës popullore të hamendjes së fjalëve, veçohet një: Flamuri, Fjala e flamujve.

kërkim në Google

Si të pastroni historinë e Google?

Pastrimi i historikut të Google do të marrë vetëm disa sekonda. Gjithashtu, mësoni se si të hiqni të gjithë aktivitetin nga llogaria juaj e Google.

Kodi i riblerjes së Fortnite

Si të përdorni një kod për Fortnite?

Keni nevojë për ndihmë për të përdorur një kod për Fortnite? Zbuloni se si mund ta bëni për të marrë shpërblime, armë, lëkura dhe shumë më tepër.

Si të konvertoni MP4 në MP3

Si të konvertoni MP4 në MP3

Si të konvertohet MP4 në MP3 në Android dhe iPhone? Mjetet, programet dhe aplikacionet më të mira në internet për të kthyer videon MP4 në audio MP3.

Konvertoni AVI në MP4

Si të konvertoni AVI në MP4

Si të konvertoni AVI në MP4 në PC ose celular? Njihuni me programet dhe faqet më të mira për të kthyer shpejt videot AVI në MP4.

elektrik dore iphone

Si të redaktoni fotot në iPhone

Në këtë postim do të shpjegojmë se si të redaktoni fotot në iPhone në një mënyrë të thjeshtë dhe kështu të merrni imazhe përrallore.

Si të personalizoni një kuti celulari

Si të personalizoni një kuti celulari

Po kërkoni një mënyrë për t'i dhënë një prekje vizuale unike celularit tuaj? Shihni se si të personalizoni një kuti telefoni celular. Ide më të mira + Printo sipas kërkesës.

Instaloni WhatsApp në kompjuter

Si të instaloni WhatsApp në kompjuter?

Instalimi i WhatsApp në kompjuterin tuaj është shumë i thjeshtë dhe ka shumë përparësi. Mësoni si ta bëni atë, si në pajisjet Windows ashtu edhe në Mac.

Printoni nga celulari

Si të printoni nga celulari?

A e dini se mund të printoni dokumente, imazhe dhe skedarë të tjerë nga celulari juaj? Zbuloni se si ta bëni atë nga celulari juaj iOS ose Android.

logoja e Wallapop

Si të anuloni një blerje në Wallapop

A është e mundur të anuloni një blerje në Wallapop? Zbuloni se çfarë hapash duhet të ndërmerrni për të anuluar blerjen dhe për të rikthyer paratë tuaja.

Aplikacioni Shein

Si të bëni një kthim në Shein

E keni marrë blerjen tuaj dhe nuk është ajo që prisnit? Ne shpjegojmë hapat që duhen ndjekur për të bërë një kthim në Shein.

shih topin e madh të dragoit

Ku mund të shihni Dragon Ball

Nëse jeni të interesuar për anime, jam i sigurt se do të dëshironi të dini se ku të shihni Dragon Ball. Këtu po ju tregojmë në disa rreshta.

arenavizion

Si të shikoni ArenaVision

ArenaVision: çfarë është dhe si funksionon kjo platformë për të parë futboll dhe sporte të tjera në internet falas?

Kur del iPhone 14

Si të fshini cookies në iPhone

Në këtë artikull do të shohim se si të pastroni cookie-t në iPhone dhe të pastroni cache-në në mënyrë të sigurt dhe të lehtë.

Si të përdorni WhatsApp në dy pajisje +

Si të përdorni WhatsApp në dy pajisje

I interesuar të përdor WhatsApp në dy pajisje në të njëjtën kohë. Tashmë është e mundur, këtu ne ju tregojmë se si ta bëni atë në një mënyrë të thjeshtë.

Aplikacionet më të mira të takimeve

Aplikacionet më të mira të takimeve

Nëse jeni duke kërkuar për miqësi ose një partner, atëherë duhet të dini se cilat janë aplikacionet më të mira të takimeve për celularin ose kompjuterin tuaj.