Si të rikuperoni një llogari Clash Royale

si të rikuperoni llogarinë e clash royale

Clash Royale ka qenë një lojë video shumë e suksesshme me një bazë të madhe lojtarësh aktivë që nga viti 2016. Kjo është arsyeja pse nëse i keni kushtuar shumë orë - dhe para - lojërave video, nuk do të dëshironi të humbni llogarinë tuaj në asnjë rrethanë. Edhe nëse nuk keni luajtur për një kohë të gjatë. Kjo është arsyeja pse ka të ngjarë që nëse keni një problem me të doni të dini si të rikuperoni llogarinë Clash Royale. Mos u shqetësoni ose mos u turpëroni pasi na ka ndodhur të gjithëve herë pas here dhe është normale që ju doni ta rikuperoni atë.

Ndonjëherë ne madje marrim butonin e gabuar dhe ju mund t'i vendosni duart në kokë duke menduar se keni humbur absolutisht të gjithë përparimin tuaj, por nuk është kështu. Pra, nëse po pyesni se si të rikuperoni llogarinë tuaj Clash Royale, mos u shqetësoni sepse është tema kryesore me të cilën do të merremi. Ne nuk duam që askush të jetë pa llogarinë dhe kurorën e tijMe Se ne të gjithë kemi luajtur këtu dhe e dimë sa përpjekje duhet për të pasur një organizim të mirë për të konkurruar dhe ngjitur shkallët.

Artikulli i lidhur:
Si të shkarkoni BlueStacks 4 A është i sigurt?

Mos u shqetësoni sepse për fat është shumë e lehtë të rikuperoni gjithçka që keni pasur në llogarinë tuaj dhe llogarinë tuaj dhe më shumë nëse është rastësisht. Njerëzit e Supercell, zhvilluesit, kanë marrë parasysh të gjitha këto ngjarje të paparashikuara që mund të ndodhin dhe për këtë arsye ka metoda të mira që ne do t'ju tregojmë më poshtë dhe që mund ta bësh në pak minuta. Pra, le të shkojmë atje, do të ketë një dëshirë për të luajtur përsëri Clash Royale, apo jo?

Si të rikuperoni llogarinë Clash Royale?

Clash Royale 2020

Në mënyrë që të rikuperoni llogarinë tuaj Clash Royale dhe ta bëni atë shumë të thjeshtë, ne do t'ju njoftojmë nëse e keni të lidhur me llogarinë tuaj tjetër të Dyqanit Google Play, Qendrën e Lojërave ose FacebookMe Nëse nuk është kështu, ne do t'ju japim hapa të tjerë që duhet të ndiqni pas atyre në vijim, pasi meqenëse nuk e kemi atë llogari të lidhur ose të lidhur, do t'ju duhet të kontaktoni zhvilluesit, SuperCell, për të rivendosur llogarinë.

Nëse doni ta rikuperoni atë pa kontaktuar zhvilluesit, duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm:

Për të filluar, shkoni te pjesa e cilësimeve në ekranin e lojës video. Tani zgjidhni opsionin Ndihmë dhe Ndihmë. Brenda tij do të gjeni cilësimet në vetë ekranin e lojës, atje për të gjetur veten do të keni të gjitha trofetë tuaja të llogarisë. Tani brenda cilësimeve do t'ju duhet të hidhni një sy në fund dhe do të gjeni përsëri ndihmë dhe ndihmë.

E gjetët? Epo tani shkoni të na kontaktoni. Do ta gjeni në krye të dritares ku jeni. Nëse e keni gjetur pa problem, do të shfaqet një opsion tjetër, i cili është «Llogaria e Humbur» ose nëse shfaqet në anglisht «Llogaria e Humbur». Zgjidhni opsionin e parë dhe tani brenda tij, përgjigjuni jo pyetjes nëse ju ka ndihmuar. Kështu do të keni qasje në formën e kontaktit që na ofron SuperCell. Tani ju vetëm duhet të plotësoni informacionin tuaj dhe rastin tuaj. Do të kontaktoni me ta dhe për fatin tuaj dhe dëshirën tuaj për të luajtur, njerëzit nga kompania e zhvilluesve zakonisht përgjigjen shpejt.

Artikulli i lidhur:
Si ta shkarkoni Clash Royale për PC plotësisht falas

Ne ju rekomandojmë që të tregoni të dhënat tuaja të tipit emrin e përdoruesit, klanin tuaj, nivelin e saktë të llogarisë tuaj, trofetë, dhe çdo detaj shtesë që mund t'u ofroni dhe që i bën ata të kuptojnë se ju jeni pronari i llogarisë në fjalë. Pra nuk ka dyshim.

Si zakonisht, njerëzit e Supercell nuk dështojnë dhe ne ju sigurojmë se ata zakonisht kanë një ekip ndihme dhe mbështetje shumë të shpejtë dhe efektive. Shtë e vërtetë që ata mund të kenë një nivel të lartë pune dhe se ata marrin pak më shumë se zakonisht, por mos u bëni panik se herët a vonë ata do t'ju përgjigjen. Nëse asgjë nuk ndodh brenda pak ditësh, do të hidhni përsëri dragonj në kullaMe Mos u shqeteso. Me këtë ne tashmë do t'i kishim përgjigjur pyetjes se si të rikuperoni llogarinë Clash Royale. Por vetëm në rast se do të shohim një vend tjetër nga i cili mund të kontaktojmë Supercell.

A mund ta humbas llogarinë time për shkak të mosveprimit?

Në parim nga Supercell ata sigurojnë se nuk është e mundur që humbja e llogarisë të jetë për shkak të mosveprimit. Pra, nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me atë çështje, ajo zgjidhet. Sa më gjatë që të ndaloni së luajturi lojën video Clash Royale, nuk do ta humbni kurrë llogarinë tuaj për atë arsye. Mos u shqetëso. Llogaria juaj gjithmonë do të lidhet me llogari të tjera të tilla si Dyqani i Google Play, Facebook ose të tjerët që kemi përmendur në paragrafët e mëparshëm. Ju gjithmonë do të jeni në gjendje ta rikuperoni atë duke kontaktuar Supercell. Pra, nëse po pyesni se si të rikuperoni llogarinë Clash Royale duke menduar se e keni humbur atë për shkak të pasivitetit, është gabim.

Ne do të shohim metodën përfundimtare për të kontaktuar njerëzit e Supercell në rast se sa më sipër nuk ju ka ndihmuar.

Kontaktoni Supercell nga faqja zyrtare e internetit

Clash Royale në PC

Siç thamë, ekziston një mënyrë tjetër për të kontaktuar shërbimin zyrtar ose mbështetje teknike për të rimarrë llogarinë tuaj Clash Royale shumë shpejt. Nëse kaloni në faqen zyrtare të Clash Royale, gjithashtu mund të kontaktoni në disa hapa. Ju vetëm do të duhet të plotësoni një formular si ai i mëparshmi. Në këtë formë ju do të duhet të zgjidhni aspekte të tilla si loja, gjuha në të cilën luani, kategoria (aty do të tregoni se keni humbur llogarinë tuaj), shkruani emrin e përdoruesit / llogarinë tuaj saktësisht dhe me saktësi dhe një adresë emaili që ata t'ju kontaktojnë. Në atë mënyrë ju mund të kontaktoni Supercell për të rimarrë llogarinë tuaj.

Artikulli i lidhur:
Si të shkarkoni dhe instaloni Brawl Stars për PC

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me lojën video, gjithashtu mund të përfitoni nga ai seksion i faqes zyrtare të internetit. Meqenëse ata kanë një seksion të quajtur ndihmë në të cilën mund të komentoni për ndonjë gjë tjetër. Jobshtë puna e tyre dhe ata do të kujdesen për ju sa më shpejt të jetë e mundur. Do ta gjeni në fund, në anën e majtë. Nuk ka humbje.

Ah po, nga atje ju gjithashtu mund të zgjidhni pothuajse çdo problem në lojë që keni. Nga një blerje faturimi e dështuar në pothuajse çdo gjë tjetër. Ju mund të merrni përgjigje për shumë nga problemet ose pyetjet që lindin në lidhje me lojën video Clash Royale dhe llogarinë tuaj.

Tani ju e dini se si të rikuperoni llogarinë Clash Royale pa asnjë problem. Shpresojmë që ky artikull të ketë qenë i dobishëm për ju dhe tani e tutje mos kini frikë të humbni asnjë llogari, se gjithçka ka një zgjidhje në këtë jetë. Lini në komente nëse ata e kanë zgjidhur problemin dhe sa kohë u desh për të kontaktuar me juMe Kështu që ne mund të shohim se sa efektivë janë ata në zgjidhjen e problemeve të Supercell.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Blog aktualidad
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.